Wiosenna promocja

Dookoła czuć zapach kwitnących kwiatów, słońce pięknie świeci, a zielony się staje kolorem dominującym. Wszystko budzi się z zimowego snu, wracając do życia i aktywności.

 

Jeżeli wiosna również działa na Ciebie pobudzająco i o niczym innym nie marzysz jak o treningu i powrocie do formy. To mamy dla Ciebie promocję, która Cię zmotywuje do działania.

 

Od 21 marca do 30 czerwca 2023 (wiemy, że wiosna kończy się szybciej, to jednak kilka dni dodatkowego bonusu) przyznajemy ekstra rabat na wszystkie produkty! Promocja ta nie ogranicza się jedynie do cen przed rabatem, ale przede wszystkim do cen już promocyjnych. Dokładnie tak, rabaty u nas się kumulują.

 

Jak skorzystać z rabatu ekstra?
Nic trudnego, Wystarczy w momencie potwierdzenie złożenia zamówienia wpisać kod rabatowy: WIOSNA2023 Rabat zostanie odliczony od kwoty zamówienia.

 

Ile wynosi promocyjny rabat?
Na cały asortyment rabat wynosi 10%, w przypadku butów jest to 8%.

 

Życzymy Wam udanych zakupów. Mamy nadzieję, że znajdziecie to, czego szukacie i jedynie pozostanie Wam trenować. Pamiętajcie, że życie ze sportem jest lepsze.

 

Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości co do promocji, jeżeli będziecie mieli pytania. Kontaktujcie się z nami śmiało na maila: kontakt@makeamove.pl lub telefonicznie: +48 696 178 445